בניה קלה
 
 
 
 
hebrew
 
 
 
English
 
 
 
Русский
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בנייה קלה, מהי?

 

רוצים לנצל את היתרונות של הבנייה הקלה, ולחסוך מאות אלפי שקלים? צרו עמנו קשר בטלפון 08-6271278, ונרכיב עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבית!

בעזרת חברת נגב מבנים תוכלו לבצע תהליכי בניה קלה במחירים נמוכים משיטות הבנייה המסורתיות. נגב מבנים מגלגלת את העלויות הנמוכות של חומרי הגלם הקלים אל הלקוח, אשר נהנה ממבנה איכותי ועמיד במחיר משתלם. בנוסף, הבנייה הזו אורכת זמן קצר, וכך יכולים הלקוחות לחסוך בתשלום על ימי עבודה רבים. נגב תעשיות מקפידה על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר לצורך תהליכי בנייה ייחודית זו, ואף שומרת על איכות הסביבה. עם חברת נגב מבנים תוכלו להציג מראש תכניות הנדסיות, להימנע מהתנהלות מטרידה מול נותני שירות ולהבטיח תוצאות מרשימות.

 
 
בניה קלה עם נגב מבנים
 
 
 
מבנים ניידים וקראוונים בנגב מבנים
 
 
 
בנייה קלה של מבנה
 
 
 

תכונות הבניה הקלה


בנייה קלה מתאימה ללקוחות פרטיים ועסקיים. לעומת כאלו המעדיפים לנצל את היכולות של נגב מבנים לצורך ביצוע הרחבות או הקמת יחידות דיור, לא מעט לקוחות פונים אל החברה לצורך קבלת הצעת מחיר על הקמת משרד. הבניה של נגב מבנים יוצרת בידוד איכותי ויעיל יותר מבנייה בלבנים, ולכן היא מיועדת לכל רחבי הארץ. באיזור הדרום ניתן לנצל את המשקל הנמוך של חומרי הגלם הקלים לצורך שמירה על אוויר, בעוד באיזור הצפון הבנייה הקלה חוסכת הוצאות חימום וזיהום.

שיטת עבודה


שיטת העבודה הייחודית של נגב מבנים מבטיחה תהליך מהיר מאוד של בנייה. בשלב הראשון מתכננת החברה את המבנה בשלמותו, כאשר במקביל מתבצעת הכנת יסודות באתר. לאחר מכן משלימים אנשי המקצוע את תהליך הייצור, מובילים את החלקים לשטח ומרכיבים אותם באמצעות כלים מיוחדות ועבודות מנוף.

רוצים לשמוע עוד? צלצלו עכשיו 08-6271278 ותאמו פגישת ייעוץ בחינם!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך חברון 19, מתחם סולל בונה, באר שבע | טל': 6271278 - 08  | פקס: 6284045 - 08  | דוא"לasioayon@yahoo.com